Archiwum ogłoszeń z 2016 roku

oferta zatrudnienia na stanowisko starszego referenta Wydziału Prewencji KP Szczecin Dąbie KMP w Szczecinie - oferta nr 1/2016

                                KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
    Komendant Miejski Policji w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko:
                                                   starszego referenta

       w   Wydziale Prewencji Komisariatu Policji Szczecin  Dąbie KMP w Szczecinie.

w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu:
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
ul. Kaszubska 35
70-227 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:
Komisariat Policji Szczecin – Dąbie
ul. Pomorska  15
70-812 Szczecin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1.Prowadzenie gospodarki mandatowej.
2.Pobieranie i rozliczanie formularzy mandatów karnych.
3.Prowadzenie ewidencji  przyjętych i wydanych bloczków zgodnie z przepisami.
4.Rozliczanie funkcjonariuszy Komisariatu z  mandatów karnych.
5.Prowadzenie Elektronicznego Rejestru Spraw o Wykroczenia.
6.Współpraca z funkcjonariuszami Referatu ds. Wykroczeń w zakresie realizacji korespondencji  dotyczącej prowadzonych postępowań.
7.Przygotowywanie do archiwizacji spraw dot. wykroczeń merytorycznie zakończonych oraz innych   materiałów wytworzonych w Wydziale Prewencji i przekazanie ich do archiwum KP Szczecin  Dąbie.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca wykonywana   w godzinach 07:30-15:30,  przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu. Oświetlenie  naturalne i sztuczne.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Budynek 3 kondygnacyjny. Praca wykonywana na parterze / brak podjazdu i wind/.
Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia  zasadniczego : 1873,84 zł /brutto/

 Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
niezbędne
wykształcenie:   średnie
staż pracy:  1,5 rok stażu pracy w administracji publicznej.

pozostałe wymagania niezbędne:
1.Znajomość ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz. U. z 2014 r., poz. 1111  ze zm.) - Rozdział 1-9.
2.Znajomość przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
3.Znajomość zasad pracy  kancelaryjno – biurowej.
4.Znajomość przepisów rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 stycznia 2016 r. w sprawie postępowania w zakresie formularzy mandatu karnego, mandatów karnych generowanych przy wykorzystaniu systemu teleinformatycznego, grzywien nakładanych w drodze mandatu karnego oraz podmiotów nabywających odpłatnie formularze mandatu karnego

dodatkowe
brak

życiorys i list motywacyjny;
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekru­tacji;
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyśl­ne przestępstwo skarbowe;
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie posia­da­niu obywatelstwa polskiego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
  kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających 1,5 roku  stażu pracy w administracji publicznej.

Termin składania dokumentów:     04.03.2016 r.

Wydział Kadr i Szkolenia

z dopiskiem
„Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 1 / 2016” starszy referent KP Szczecin - Dąbie

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne,  przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
91-82-13-183 lub 91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 23.02.2016
Data modyfikacji : 08.08.2017
Iwona Smoter
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Szynkiewicz