oferta zatrudnienia na stanowisko starszego referenta Jednoosobowe Stanowisko ds. Przetwarzania Materiałów Niejawnych KP Szczecin - Pogodno KMP w Szczecinie - oferta nr 8/2017

Komenda Miejska Policji w Szczecinie

Ogłoszenie o naborze nr 17432 z dnia 01 listopada 2017 r.

WYMIAR ETATU 1
STANOWISKA 1

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
starszy referent do spraw: przetwarzania materiałów niejawnych

Jednoosobowe stanowisko ds. przetwarzania materiałów niejawnych Komisariatu Policji Szczecin Pogodno

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Szczecin

Komisariat Policji Szczecin Pogodno
ul.Mickiewicza 161
71-165 Szczecin

ADRES URZĘDU:
Komenda Miejska Policji
ul. Kaszubska 35
70-227 Szczecin

WARUNKI PRACY
Praca w siedzibie urzędu w godzinach 07:30-15:30, przy stanowisku komputerowym poniżej połowy dobowego wymiaru czasu.

Oświetlenie naturalne i sztuczne. Budynek 3 kondygnacyjny. Praca wykonywana na 1 piętrze /brak podjazdu i wind/.

ZAKRES ZADAŃ

  • Przyjmowanie, ewidencjonowanie, przechowywanie, wydawanie, udostępnianie, przekazywanie i wysyłanie dokumentów niejawnych
  • Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych dokumentacji niejawnej.
  • Gromadzenie przepisów niejawnych oraz prowadzenie i aktualizacja dziennika przepisów.
  • Sporządzanie spisów akt dokumentacji niejawnej w celu przekazania do archiwum.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE
Wykształcenie: średnie

  • doświadczenie zawodowe: 1 rok i 6 miesięcy w administracji publicznej
  • znajomość ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz.U.z 2016 r., poz. 1345 ze zm.) - Rozdział 1-9.
  • znajomość ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz.U.z 2016 r., poz. 1167).
  • znajomość rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2011 r. w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych oraz sposobu i trybu przetwarzania informacji niejawnych (Dz.U. Nr 276, poz. 1631)
  • znajomość zarządzenia nr 2020 Komendanta Głównego Policji z dnia 30 grudnia 2010 r. w sprawie szczególnego sposobu organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych i innych niż kancelaria tajna komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za przetwarzanie materiałów niejawnych, sposobu i trybu przechowywania informacji niejawnych oraz doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego informacji niejawnych w Policji (Dz.U.KGP z 2011.1.5. ze zm.).
  • znajomość rozporządzenia Prezesa RM z dnia 22 grudnia 2011 r. w sprawie sposobu oznaczania materiałów i umieszczania na nich klauzuli tajności (Dz.U.Nr 288, poz. 1692).
  • znajomość zasad pracy kancelaryjno-biurowej
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych do klauzuli "ściśle tajne" wystawione przez Policję, ABW, SKW lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych do klauzuli "ściśle tajne" wystawione przez Policję, ABW, SKW lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Dokumenty należy złożyć do 13 listopada 2017 r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
Wydział Kadr i Szkolenia
z dopiskiem
Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 8/2017 - Starszy referent KP Szczecin-Pogodno

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie,
w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek,
niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne,
wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach. Przypominamy o konieczności własnoręcznego podpisywania listu
motywacyjnego i oświadczeń.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty kandydatów
niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia odsadzenia stanowiska. Oferty te
mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu.
Proponowane wynagrodzenie zasadnicze dla zatrudnionej osoby brutto - 2237,55 zł.
Dodatkowe informacje można uzyskać po numerami telefonów: 91-82-13-183 lub 91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 01.11.2017
Iwona Smoter