Archiwum ogłoszeń z 2016 roku

oferta zatrudnienia na stanowisko starszego inspektora Referatu Łączności i Informatyki KMP w Szczecinie -oferta nr 11/2016

                                                       KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
                                        Komendant Miejski Policji w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko:
                                                                     starszego inspektora
                                                            do spraw informatyki KMP w Szczecinie

                                              w  Referacie Łączności i Informatyki KMP w Szczecinie.

w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu:
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
ul. Kaszubska 35
70-227 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:
Szczecin
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
Administrowanie siecią PSTD i LAN w KMP w Szczecinie oraz współpraca w tym zakresie z Wydziałem Łączności i Informatyki KWP w Szczecinie.
Utrzymanie sprawności technicznej sprzętu informatycznego eksploatowanego w KMP oraz podległych jednostek.
Wykonywanie napraw sprzętu w ramach własnych możliwości komórki informatycznej KMP.
Administrowanie użytkownikami posiadającymi dostęp do PSTD oraz współpraca w tym zakresie z Wydziałem Łączności i Informatyki KWP w Szczecinie.
Administrowanie Mobilnymi Terminalami Noszonymi w KMP w Szczecinie.
Administrowanie zasobami oraz systemami znajdującymi się na serwerach lokalnych oraz stacjach roboczych włączonych do PSTD.
Wykonywanie niezbędnych zmian oprogramowania systemów i aplikacji.
Wykonywanie niezbędnych kopii zapasowych.
Wykonywanie rozbudowy sprzętu w niezbędnym zakresie.
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji jawnej oraz niejawnej związanej z działaniem komórki organizacyjnej.
Tworzenie, konfiguracja, obsługa i szkolenie użytkowników kont pocztowych w sieci PSTD.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca wykonywana w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu w godzinach 07:30-15:30, praca wykonywana   przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu. Oświetlenie  naturalne i sztuczne.
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Budynek 3 kondygnacyjny. Praca wykonywana na 3 piętrze / brak podjazdu i wind/.
Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: mnożnik  1,221 kwoty bazowej  -wynagrodzenie zasadnicze w wysokości  2,287,96 zł.
                                      Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
niezbędne
wykształcenie:   Średnie profilowane: informatyczne, teleinformatyczne.
staż pracy:  1 roku doświadczenia zawodowego w obszarze przy urządzeniach informatycznych.
pozostałe wymagania niezbędne:
posiadanie prawo jazdy kategorii B
znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office lub podobnego pakietu, naprawa rozbudowa, sieci informatyczny, znajomość kodu HTML, LINUX
umiejętność redagowania pism.

dodatkowe
brak

życiorys i list motywacyjny;
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekru­tacji;
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyśl­ne przestępstwo skarbowe;
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie posia­da­niu obywatelstwa polskiego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

- kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających wymagane doświadczenie,
- kopie posiadanych uprawnień (prawo jazdy),
- dokument potwierdzający doświadczenie zawodowe w obszarze przy urządzeniach informatycznych.

Termin składania dokumentów:    28 listopad  2016 r.

Wydział Kadr i Szkolenia

z dopiskiem
Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr    11 / 2016” st. inspektor RŁiI

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne,  przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach. Przypominamy o konieczności własnoręcznego podpisywania listu motywacyjnego i oświadczeń.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
91-82-13-183  lub  91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 17.11.2016
Data modyfikacji : 08.08.2017
Iwona Smoter
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Szynkiewicz