Archiwum ogłoszeń z 2016 roku

oferta zatrudnienia na stanowisko inspektora Wydział Sztab Policji i KMP w Szczecinie - oferta nr 9/2016 / umowa zastępstwo/

                                                                     KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
                                               Komendant Miejski Policji w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko:
                                                                                                inspektora
                                               w Zespole do spraw Operacji Policyjnych Wydział Sztab Policji KMP w Szczecinie

w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
ogłoszenie o naborze  w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.
Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu:
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
ul. Kaszubska 35
70-227 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:
Wydział Sztab Policji KMP w Szczecinie
ul. Piotra i Pawła 4/5

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1. Administrowanie systemami informatycznymi w zakresie administracji modułu rejestracji korespondencji SWD KMP w Szczecinie.
2. Administrowanie systemem ochrony obiektu KASBA.
3. Współpraca z jednostkami policji, sądami, prokuraturą, ABW oraz innymi uprawnionymi podmiotami w zakresie wyszukiwania w archiwum i zabezpieczania rozmów telefonicznych i radiowych.
4. Sprawowanie nadzoru nad procesem rejestracji i archiwizacji korespondencji telefonicznej i radiowej.
5. Obsługa aplikacji PRIM (Policyjny Rejestr Imprez Masowych) oraz SESPOL (System Elektronicznej Sprawozdawczości w Policji).

Warunki  pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca wykonywana w  godzinach 7:30-15:30 przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu. Oświetlenie sztuczne.

Budynek 4 kondygnacyjny /dwa stopnie przed wejściem głównym, brak podjazdu i wind/. Praca wykonywana na parterze.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego:  wynagrodzenie brutto- 2230 zł
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
                                                                    niezbędne
wykształcenie: średnie
staż pracy: powyżej 18 miesięcy  doświadczenia  zawodowego w administracji publicznej.

pozostałe wymagania niezbędne:
- znajomość przepisów ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej (Dz.U z 2016 r., poz. 1345) (rozdział I-IX);
- znajomość przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. kodeks postępowania administracyjnego  ( Dz. U. z 2016 r. poz. 23 )  /Dział  I - rozdział 7, 10/;
- znajomość przepisów ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych  (Dz. U. z  2010, nr 182 poz. 1228 z późn. zm.) /rozdział 1, 5,/;
- znajomość przepisów zarządzenia nr 71 Komendanta Głównego Policji z dnia 19 grudnia 2014 r. w sprawie planowania strategicznego, sprawozdawczości oraz systemu kontroli  zarządczej w Policji (Dz. Urzędowy KGP z 2014 r. poz. 142) . /Rozdział  5 – dotyczący Systemu Elektronicznej Sprawozdawczości Policji – SESPOL /;
- znajomość przepisów zarządzenia nr 3 Komendanta Głównego Policji z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie prowadzenia Policyjnego Rejestru Imprez Masowych(Dz. Urzędowy KGP z 2015 ,       poz. 14);
- biegła znajomość podstawowych systemów i programów komputerowych;
- umiejętność redagowania pism.
- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych do klauzuli „ poufne”  wystawione przez Policję, ABW, SK lub oświadczenie o wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.

                                                  dodatkowe
 brak

życiorys i list motywacyjny;
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów  rekru­tacji;
oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o  posia­da­niu obywatelstwa polskiego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających 1,5 roku doświadczenia zawodowego w administracji publicznej.

Termin składania dokumentów:   7 październik  2016 r.

Wydział Kadr i Szkolenia
                                                                      z dopiskiem
                                          „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 9 / 2016” inspektor MS

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne,  przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach. Przypominamy o konieczności własnoręcznego podpisywania listu motywacyjnego i oświadczeń.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
91-82-13-183 lub 91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 01.10.2016
Data modyfikacji : 08.08.2017
Iwona Smoter
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Szynkiewicz