Archiwum ogłoszeń z 2014 roku

Oferta zatrudnienia na stanowisko starszego referenta Referatu Łączności i Informatyki KMP w Szczecinie - oferta 9/2014

 KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
 Komendant Miejski Policji w Szczecinie poszukuje kandydata na stanowisko:
                                                     starszy referent

w  Referacie Łączności i Informatyki
KMP w Szczecinie.

w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
ul. Kaszubska 35
70-227 Szczecin

Miejsce wykonywania pracy:
Szczecin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
- Administrowanie użytkownikami posiadającymi dostęp do PSTD oraz współpraca w tym zakresie z Wydziałem
  Łączności i Informatyki KWP w Szczecinie.
- Utrzymanie sprawności technicznej sprzętu informatycznego eksploatowanego w KMP oraz jednostkach podległych.
- Wykonywanie napraw sprzętu w miarę możliwości własnych komórki informatycznej KMP.
- Wykonywanie niezbędnych zmian oprogramowania systemów i aplikacji.
- Nadzorowanie obiegu sprzętu przekazywanego do firm świadczących serwis w zakresie informatycznym
- Administrowanie zasobami oraz systemami znajdującymi się na serwerach lokalnych oraz stacjach roboczych
  włączonych do PSTD.
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji jawnej oraz niejawnej związanej z działaniem komórki organizacyjnej.
- Tworzenie, konfiguracja, obsługa i szkolenie użytkowników kont pocztowych w sieci PSTD.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca wykonywana w siedzibie oraz poza siedzibą urzędu w godzinach 07:30-15:30, praca wykonywana   przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu. Oświetlenie  naturalne                 i sztuczne.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Budynek 2 kondygnacyjny. Praca wykonywana na 2 piętrze / brak podjazdu i wind/.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego: mnożnik 1,000  kwoty bazowej  -wynagrodzenie zasadnicze w wysokości brutto 1873,84 zł.

                            Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
                                                        niezbędne

wykształcenie:   średnie profilowane: informatyczne, teleinformatyczne.
staż pracy: powyżej 1 roku doświadczenia zawodowego w obszarze przy urządzeniach informatycznych.
                              pozostałe wymagania niezbędne:
- posiadanie prawo jazdy kategorii B
- znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Microsoft Office lub podobnego pakietu, naprawa
rozbudowa, sieci informatyczny, znajomość kodu HTML, LINUX

  1. życiorys i list motywacyjny;
  2. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekru­tacji;
  3. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  4. oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyśl­ne przestępstwo skarbowe;
  5. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  6. kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie posia­da­niu obywatelstwa polskiego.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
-kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających wymagane doświadczenie,
- kopie posiadanych uprawnień (prawo jazdy),
- dokument potwierdzający doświadczenie zawodowe w obszarze przy urządzeniach informatycznych.

Termin składania dokumentów:  08.09 2014 r.

Wydział Kadr i Szkolenia
z dopiskiem
„Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 9/2014   st. referent RŁiI.

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:
91-82-13-183 lub 91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 26.08.2014
Data modyfikacji : 08.08.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Iwona Smoter
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Szynkiewicz