Archiwum ogłoszeń z 2014 roku

Oferta zatrudnienia na stanowisko starszego inspektora Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie- umowa zastępstwo, oferta nr 7-2014.

OGŁOSZENIE
KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W SZCZECINIE

poszukuje  kandydatów na stanowisko

  starszy inspektor Wydziału Ruchu Drogowego   KMP w Szczecinie

w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.

Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy;
 Wydział Ruchu Drogowego
 KMP w Szczecinie
 Szczecin- Dąbie
 Ul. Pomorska 15

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy;
- Obsługa sprzętu informatycznego Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie.
- Archiwizacja dokumentacji fotograficznej ze zdarzeń drogowych.
- Przygotowywanie materiałów służących modyfikacji strony internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w
  zakresie ruchu drogowego.
- Prowadzenie zestawień statystycznych i sporządzanie sprawozdań.
- Wprowadzanie programów profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
- Wprowadzanie kart rejestracyjnych Md 2/2 oraz Md 5/1.

Warunki pracy
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań.

 Praca wykonywana w siedzibie urzędu w godzinach  7,30 – 15,30, przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego czasu pracy / wymuszona pozycja ciała, obciążenie narządu wzroku/.

 Miejsce i otoczenie organizacyjno – techniczne stanowiska pracy
Budynek 3 kondygnacyjny. Praca wykonywana na III piętrze.

Inne

Wymagania związane ze stosunkiem pracy
niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z informatyką

pozostałe wymagania niezbędne:
-  znajomość przepisów ustawy z dnia 21 listopada 2008r.o służbie cywilnej / Dz.U z 2008r., nr 227,
   poz 1505 z późn. zm./ rozdział 1-9,
- znajomość przepisów ustawy Prawo o ruchu drogowym,
- znajomość obsługi programu  Microsoft Office Excel, Microsoft Office Power Point,
 - umiejętność biegłej obsługi komputera,
 - umiejętność redagowania pism.

wymagania dodatkowe  - brak.

  1. życiorys i list motywacyjny,
  2. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów  rekrutacji,
  3. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  4. oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  5. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  6. kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  7. kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzające wymagane doświadczenie pracy.

Termin składania dokumentów:
 08.07 2014  r.

Miejsce składania dokumentów:

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
Wydział Kadr i Szkolenia
UL. KASZUBSKA 35
70 - 227 SZCZECIN

z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 7/2014- starszy inspektor  WRD KMP w Szczecinie”

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Oferty należy składać w zaklejonych kopertach. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu. Proponowane wynagrodzenie w wysokości brutto 2117,44 zł.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:  91-82-13-183 lub 91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 03.07.2014
Data modyfikacji : 08.08.2017
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Iwona Smoter
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Szynkiewicz