Archiwum ogłoszeń z 2014 roku

Oferta zatrudnienia na umowę zastępstwo na stanowisku specjalisty w Zespole ds. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej Referatu Skarg i Wniosków KMP w Szczecinie.

OGŁOSZENIE
KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W SZCZECINIE
poszukuje  kandydatów na stanowisko

specjalista
w Zespole ds. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej Referatu Skarg i Wniosków KMP w Szczecinie

w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej.
Wymiar etatu:  1
Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy;
KMP w Szczecinie
70-227 Szczecin
ul. Kaszubska 35

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy;

1.Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp i ppoż.
2.Sporządzanie okresowych analiz bhp i ppoż.
3.Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w pracy oraz w drodze do i z pracy.
4.Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bhp i ppoż.
5.Prowadzenie wymaganych rejestrów i dokumentacji.
6.Organizowanie szkoleń z zakresu bhp.
7.Uczestnictwo w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań.

Praca wykonywana w siedzibie urzędu od poniedziałku do piątku, w godzinach  7,30 – 15,30,   przy stanowisku komputerowym powyżej połowy dobowego czasu pracy. Praca  związana jest również z wykonywaniem oględzin miejsca wypadku oraz przeprowadzaniem kontroli w terenie.

Miejsce  i otoczenie organizacyjno – techniczne stanowiska pracy

Brak infrastruktury techniczno-sanitarnej przystosowanej dla osób niepełnosprawnych.
Budynek 3 kondygnacyjny. Praca wykonywana na  parterze / brak wind/.

Wymagania związane ze stosunkiem pracy
Niezbędne

wykształcenie: wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok stażu pracy w służbie bhp.

Pozostałe wymagania niezbędne:
Znajomość przepisów ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej Dz.U. z 2008 roku nr 227 poz. 1505 ze zmianami (Rozdział 1 – 9),
znajomość obowiązujących przepisów z zakresu bhp :

1. rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Z  1997r. nr 109, poz. 704 z późn. zm.)
2. rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 ze zm.),
3. zarządzenie nr 916 Komendanta Głównego Policji z dnia 24 sierpnia 2004 r. w sprawie szczegółowych warunków bezpieczeństwa i higieny służby oraz organizacji służby bhp w Policji     (Dz. Urz. KGP z 2004 r. nr 16, poz. 98) ,
4. rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (t. jedn. Dz. U. z 2003 r. Nr 169, poz. 1650 ze zm.),
5. rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2009 r. w sprawie ustalania okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy (Dz. U. z 2009 r. nr 105, poz. 870),
6. Kodeks Pracy – Dział X.

- umiejętność pracy na samodzielnych stanowiskach,

 -umiejętność obsługi komputera /system operacyjny Windows, program MS Office/,

wymagania dodatkowe

 - posiadanie kwalifikacji do wykonywania czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej,
 - ukończone kursy, szkolenia w dziedzinie bhp i ppoż. dla pracowników służby bhp i ppoż,

  1. Życiorys i list motywacyjny.
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  3. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych.
  4. Oświadczenie kandydata o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  5. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  6. Kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
  7. Kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających wymagany staż pracy.
  8. Kopie zaświadczeń potwierdzających posiadane kwalifikacje.

                                     Termin składania dokumentów:   7  kwietnia  2014  r.
Miejsce składania dokumentów:

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
Wydział Kadr i Szkolenia
UL. KASZUBSKA 35
70 - 227 SZCZECIN
z dopiskiem  „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr  1 / 2014” Specjalista RS i W.

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności. Oferty należy składać w zaklejonych kopertach. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Wydziale Kadr i Szkolenia KMP w Szczecinie przed upływem tego terminu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:  91-82-13-183 lub 91-82-13-195.

Metryczka

Data publikacji : 01.04.2014
Data modyfikacji : 08.08.2017
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Iwona Smoter
Osoba modyfikująca informację:
Rafał Szynkiewicz