Archiwum ogłoszeń z 2009 roku

KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W SZCZECINIE poszukuje kandydata na stanowisko inspektora

                                                            KOMENDANT MIEJSKI POLICJI W SZCZECINIE
poszukuje kandydata na stanowisko

                                              inspektora

Liczba lub wymiar etatu: 1- umowa zastępstwo

Zespół ds bhp i ochrony przeciwpożarowej Inspektoratu Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie

Główne obowiązki:
  • Przeprowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i
zasad bhp i ppoż,
  • sporządzanie okresowych analiz bhp i ppoż,
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w pracy oraz w drodze do i z
    pracy,
  • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji
ogólnych dotyczących bhp i ppoż,
  • prowadzenie wymaganych rejestrów i dokumentacji,
  • organizowanie szkoleń z zakresu bhp,
  • uczestnictwo w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.

Wykształcenie : średnie zawodowe - technik bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania konieczne:
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu bhp,
  • umiejętność pracy na samodzielnych stanowiskach
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność obsługi komputera /system operacyjny Windows, program MS Office/,
Wymagania pożądane:

  • posiadanie kwalifikacji do wykonywania czynności z zakresy ochrony przeciwpożarowej,
  • doświadczenie pracy w komórkach bhp,
  • ukończone kursy, szkolenia w dziedzinie bhp i ppoż. dla pracowników służby bhp i ppoż,
  • samodzielność i dyspozycyjność.

  • według listy zamieszczonej w komunikacie na stronie 4.
Kopie innych dokumentów i oświadczenia:
  • kopie świadectw pracy,
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Dokumenty należy składać lub przesłać do:
31.03.2009r.
pod adresem:

KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SZCZECINIE
Sekcja Kadr i Szkolenia
UL. KASZUBSKA 35
70 - 227 SZCZECIN
z dopiskiem „Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 2/2009”

Inne informacje:
Umowa o pracę na czas określony-zastępstwo.
Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej..
Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu rekrutacji.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. /0-91/ 821-31-83.

Metryczka

Data publikacji : 31.08.2009
Data modyfikacji : 23.11.2010
Komenda Miejska Policji w Szczecinie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Iwona Smoter
Marcin Kowalik Wydział Kadr i Szkoleń
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Kowalik